Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Hej. Potrzebuję dobrej porównywarki OC i AC, z których stronek korzystacie? Fajnie jakby porównywali rzeczywiście większą liczbę ofert, a nie 3 czy 4 , bo taki wybór to żaden wybór i wątpię, że przy tak wąskim zakresie to uda się znaleźć coś taniego.

Yuri20 

Posty: 5

 
Sam bym musiał się rozejrzeć za jakąś tańszą polisą bo to co mi teraz każą płacić za OC to jest rozbój w biały dzień. Bazują widocznie na tym, że ludziom się nie chce zmieniać ubezpieczycieli. To się zdziwią.

E-GOista

Posty: 18

 
Z tym OC to jest z roku na rok coraz gorzej z tego co wiem i co słyszę. Stawki rosną nie wiadomo z jakiego powodu tak naprawdę, chyba skoro coraz więcej osób ma auta i coraz więcej polis się sprzedaje to trend powinien być odmienny jednak...

olgierd33

Posty: 18

 
Bardzo dobrze jest prowadzony serwis najtaniejuagenta.pll jeśli chodzi o polisy. Można sobie porównać w parę minut kilkadziesiąt różnych ofert. Wygląda to w ten sposób, że wypełniasz formularz raz, i on potem idzie do kilkudziesięciu firm, także nie trzeba się powtarzać i wklepać od nowa ileś razy tych samych rzeczy.

Koko45

Posty: 11

 
Zastanawia mnie dlaczego tak dużo ludzi idzie na drogą sądową żeby jakieś lepsze odszkodowanie dostać od ubezpieczycieli. O czym to świadczy, że jest jakiś problem z wypłatą środków z polisy, czy co?

Biedronka_4

Posty: 7

 
Ubezpieczenia i kredyty to mam wrażenie dwa najbardziej popularne produkty finansowe jakie istnieją już od lat na rynku. Obie branże się swoją drogą mocno ekspansywnie rozwijają, na brak klientów nie mogą narzekać.

zachy

Posty: 22

 
Temat rzeka te ubezpieczenia, kiedyś pracowałem jako agent i na pewno ciekawa była to robota, ale też trzeba było mocno walczyć o klienta bo konkurencja jest ogromna i stale z roku na rok rośnie, takżę trudno jest się przebić.

pen_pal

Posty: 24

 
Najlepiej to mieć pełen pakiet czyli OC i AC, ale to już jest raczej rozwiązanie dla osób które jeżdżą lepszymi samochodami. W moim Golfie 3, to AC jest zbędne, ale jak ktoś ma Audi prosto z salonu to wiadomo że się optyka nieco zmienia ;>

Laleczka

Posty: 16

 
Ubezpieczenia to jest w ogóle ogromny rynek. W takich żyjemy czasach że ludzie chcą mieć wszystko ubezpieczone, na wszelki wypadek, żeby w razie nieszczęścia choć jakiekolwiek pieniądze dostać.

Marko

Posty: 10