Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

W jakiej formie najczęściej korzystacie z OC? Idziecie bezpośrednio do TU, czy może korzystacie z narzędzi multimedialnych? Do tej pory ciągle przez doradcę, ale jest za drogi i szukam po prostu tańszej alternatywy. Może coś akurat podpowiecie.

Lupusx

Posty: 5

 
Nie rezygnuj z dodatkowego ubezpieczenia. Uwierz, że oszczędności to pułapka, szczególnie na ubezpieczeniu właśnie.

tuba34

Posty: 35

 
Zobacz, czy w TU nie ma problemów z likwidacją szkody i zniżkami lojalnościowymi. Ważna sprawa, jak chcesz zostać długoterminowo z jednym ubezpieczycielem.

@_yyy111

Posty: 9

 
Kiedy szybko potrzebowałem OC to pomógł mi rankomat.pl. W kilka minut sobie porównałem ceny, wydajność pakietów ubezpieczenia i podjąłem od razu decyzję. Formalności można dopiąć online, bez większego jakiegoś zaangażowania ze strony klienta. Bardzo mi się podoba taka formuła współpracy.

GGregbard

Posty: 16

 
Najpierw ranking, a później porównywarka i kalkulator. Dobra sprawa ogólnie, bo możesz sobie teraz zaznaczyć, czy chcesz dane tylko do informacji wewnętrznej przekazać, czy pod aspekty marketingowe. Nikt cię już nie spamuje ofertami.

Black_Riot

Posty: 24

 
Wiesz, cena polisy czasami kusi, ale jednak obsługa klienta, czy warunki dodatkowe do dyspozycji to też niezła opcja. Czasami o te kilkanaście złotych warto więcej dopłacić, żeby mieć spokój. Zobacz, jak wygląda w TU likwidacja szkody i koniecznie poczytaj opinie o tym elemencie, bo teraz różnie z tym bywa.

Hihi_WWW

Posty: 26

 
Porównywarka ubezpieczeń nie obliguje cię do wykupienia polisy od razu po wypełnieniu wniosku. PO prostu spokojnie możesz sobie z tego narzędzia korzystać, mocno elastyczne.

Nim_wer

Posty: 8

 
Online polisy masz zawsze tańsze, do tego z wydłużonym terminem wyjścia z umowy w razie czego.

Czarek

Posty: 11