Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

No hej, szukam dobrze prowadzonej porównywarki OC/AC, ktoś coś? Żeby faktycznie można było szybko dotrzeć do ofert...byłoby fajnie, bo jak kiedyś korzystałem z jakiejś porównywarki to się po 10 minutach wypełniania miliony formularzy zraziłem ;/

Miki789

Posty: 4

 
Na początku jak sobie kupiłem pierwszy samochód to ubezpieczenie wziąłem na ojca, taniej to wyszło choć z drugiej strony taka opcja ma też swoje gorsze strony, jakby nie było, wystarczyłaby jakakolwiek kolizja i ojciec by o wszystkim wiedział.

wujekB

Posty: 9

 
Nie mam jakiejś konkretnej wypróbowanej porównywarki choć parę razy planowałem właśnie w taki sposób poszukać, ale jakoś do tych intenretowych wynalazków to nie mam do końca przekonania.

merylos

Posty: 11

 
Najtrudniej to wybrać te pierwsze ubezpieczenie w życiu...sam pamiętam że nie miałem zielonego pojecia ani jak szukac, ani na co zwracać uwagę i moje pierwsze składki to była jakaś zgroza, płaciłem jak za złoto.

Herkuless

Posty: 16

 
Ja to poszedłem do dwóch firm żeby sobie oferty porównać, akurat mają u mnie w okolicy swoje punkty niedaleko od siebie i wybrałem tę lepszą dla mnie, szczególnie dużo researchu więc nie robiłem.

bmw316

Posty: 30

 
Można szybko porównać składki przez rankomat.pl, nie trzeba tutaj osobno iluś zapytań składać do towarzystw, bo to oni rozsyłają jeden formularz do kilkudziesięciu różnych firm, które ubezpieczają kierowców.

wieszdo87

Posty: 23

 
Mało kto ma czas i ochotę żeby jakoś bardziej kompleksowo sobie porównywać składki w różnych towarzystwach bo to jednak nie jest tak jak w sklepie, że patrzysz sobie ceny, tylko tutaj wylicza się dla każdej osobny zupełnie inną stawkę.

Miluśkooo2

Posty: 14

 
Ja to jestem chyba starej daty ale wolę pójść normalnie do punktu obslugi klienta i załatwiać polisę stacjonarnie, osobiście. Podobnie mam zresztą z zakupami, bardzo rzadko coś zamawiam sobie online.

Buła

Posty: 21

 
JA to mam swoje zdanie o ubezpieczycielach i nie jest ono szczególnie pochlebne. Wszystko jest cacy dopóki chcą klienta do siebie przyciągnąć, wtedy obiecują złote góry, ale jak już złapią kogoś to już potem różnie z tą obsługą bywa.

krugerPL

Posty: 15