Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Czy waszym zdaniem podpisanie umowy OC przez porównywarkę towarzystw ubezpieczeniowych się opłaca i jest bezpieczne?

figo

Posty: 6

 
W sumie się cieszę, że podnoszą stopniowo wysokość odszkodowań. Może skończy się patologia w końcu panująca w branży.

babuś45

Posty: 21

 
Dla różnych TU możesz mieć naprawdę różne stawki ubezpieczenia, bo inaczej profilują ryzyko. Trzeba porównywać najpierw ogólnie całą branżę, a później skierować się już na negocjacje do konkretnego TU.

tigra32

Posty: 18

 
Zawsze pod koniec roku podnoszą ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, więc to jeden z najlepszych momentów, aby sobie coś taniego dopasować.

Krakus

Posty: 20

 
Na podpisywaniu online spokojnie zaoszczędzisz te 10%, a jak się postarasz to i 20% czasami wyjdzie, ale to już zależy od TU.

namok

Posty: 6

 
Jak mieszkasz w niewielkiej miejscowości to polisa jeszcze całkiem, całkiem cenowo wychodzi, ale w dużych aglomeracjach to już pojawiają się problemy z zawyżonymi stawkami. Trzeba niestety porównywać praktycznie cały rynek.

Mr Frog

Posty: 12

 
Powiem krótko, że można na OC mocno zaoszczędzić. Wszystkie TU masz skupione w porównywarce kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc możesz porównywać ogólnie cały rynek lub wybrać konkretne TU i sobie z ich kalkulatora już skorzystać. Dla mnie ok narzędzie.

domnik

Posty: 17

 
Najtaniej polisę online wykupić, bo spokojnie przy każdym porównaniu 100 złotych różnicy wpada, a czasami więcej.

090913123

Posty: 20

 
Średnia cena polisy to mniej więcej 400 – 500 złotych teraz, w tym przedziale. Najpierw określasz średnią, a później po prostu szukasz, gdzie taniej, bez straty jakości.

gruszk34

Posty: 10

 
Każde towarzystwo posiada własne statystyki, co odbija się na cenach przy konkretnym modelu pojazdu do ubezpieczenia. Nie skupiaj się zatem tylko na jednym TU, ale szukaj możliwie najlepszego pod własną sytuację.

Miklasz

Posty: 22