Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Ranking ubezpieczeń samochodowych – jaki? Jest teraz dużo różnych zestawień w sieci, jakie polecacie? Zależy mi na tym, żeby to było naprawdę duże porównanie a nie jedynie paru ofert od kilku wybranych towarzystw.

TomekK

Posty: 4

 
Najlepiej mieć auto ze słabym silnikiem rozwijające max prędkość 120 km/h to wtedy polisę mogą wyliczyc dość okazyjnie. Jednak towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo zwracają uwagę na to jak duże jest ryzyko wypadku właśnie przez pryzmat max prędkości na liczniku.

Kitas 

Posty: 5

 
Wiem że jedną z możliwości obniżenia kosztów jest wzięcie polisy razem z kimś np. z rodzicami, ale jak to krok po kroku wygląda?? Ktoś coś?

andrew66

Posty: 15

 
Na ten moment powiem że warunki w mojej ubezpieczalni mnie satysfakcjonują a jakby mieli zacząć świrować z ceną to będę na pewno tego samego dnia się rozglądał za jakąś inną marką...tutaj nie mam sentymentów ;>

Mr Frog

Posty: 14

 
JA przez wiele lat nie miałem AC i powiem że to była dobra decyzja , inna sprawa że samochód jakim jeździłem też nie był wybitnej klasy ani w idealnej kondycji, ale jak zainwestowałem w nowy z salonu to już Ac było koniecznością.

@marcelko

Posty: 25

 
Jest dobrze prowadzony ranking ubezpieczeń na rankomat.pl. Oczywiście ja tutaj zaglądam głównie szukając OC/AC ale widziałem że mają też zestawienia tych mieszkaniowych, na życie i innych. Można wszystko ogarnąć online bez wychodzenia z domu. Osobiście wolę kontakt z doradcą przez tel, ale tak samo można złożyć wniosek o polisę online.

Marti

Posty: 11

 
O tyle dobrze że są porównywarki polis w necie, to dużo ułatwia bo nie trzeba formularza przeklepywać po kilka razy, można tylko raz wpisać wszystkie potrzebne dane żeby mieć wyliczone składki w kilkunastu różnych towarzystwach.

lejdee

Posty: 16