Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Cześć ludzie. Korzystacie z porównywarek do OC online? Jakie serwisy które takie zestawienia prowadzą byście doradzili? Gdzie mają info o aktualnych cenach w konkretnych firmach a nie jakieś składki wzięte z sufitu?

pawel253 

Posty: 2

 
Można sobie pomóc w szukaniu polis przez strony z porównaniami. Bardzo fajnie działa serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl bo tutaj formularz od klienta wędruje do kilkudziesięciu różnych firm i one wyliczają pod konkretną osobę ile będzie za OC czy AC płaciła. Także czarno na białym, bez tracenia czasu na przechodzenie między stronami firm.

lucjann

Posty: 8

 
Nie wiem gdzie by się za jakimś tańszym OC rozejrzeć w tym momencie. Na pewno opłaca się jeździć bezpiecznie i bezszkodowo to i wtedy stawki też są dużo niższe niż jak się co chwila dzwona zalicza.

Mr Frog

Posty: 25

 
Obsługa towarzystw ubezpieczeniowych moim zdaniem się poprawia, ale nie można tego powiedzieć o cenach, które idą w górę. Ja nigdy ze swojej polisy nie musiałem korzystac, choć założę się że gdybym wyjechał któregoś dnia bez ubezpieczenia to bym na pierwszej krzyżówce stłuczkę zaliczył. Ironia losu nie śpi :)

olek66

Posty: 11

 
To że ludzie niechętnie zmieniają ubezpieczycieli to pewnie bierze się z tego, że lubimy to co znane, lubimy sytuacje w których wiemy czego możemy się spodziewać. Także nawet jeśli ktoś przepłaca za OC to woli przepłacać u firmy którą zna po której wie czego oczekiwać.

inhuman

Posty: 14

 
Tanio nie jest, ale z drugiej strony czy cokolwiek jest tanie jak się ma samochód? Paliwo drogie, mechanik drogi, części drogie...trzeba swoje dopłacić za ten luksus jakim jest auto.

Warszawiak

Posty: 13

 
Chętnie bym OC przeniósł do jakiejś innej firmy jeśli by tylko ktoś mi lepszą stawkę zaproponował. Dla mnie to nie jest problem, ja się nie przywiązuje do towarzystw ubezpieczeniowych, banków czy firm komórkowych, często zmieniam usługodawcę jeśli mi się to kalkuluje.

alidomus

Posty: 5