Najtańsza porównywarka oc

Najtańsza porównywarka oc

Dzień dobry. Szukam fajnie prowadzonej porównywarki OC/AC – ktoś, coś? Tym razem chcę trochę bardziej metodycznie podejść do tematu i jednak sobie gruntownie sprawdzić oferty różnych firm, niż brać na chybił trafił tak jak to zrobiłem ostatnio...

Marioleczka

Posty: 7

 
Mam znajomego który jest doradcą ubezpieczeniowym, ale akurat u niego nigdy polisy nie załatwiałem ;P Jakoś tak to jest że najgorzej interesy załatwić u znajomych, bo jak coś nie wyjdzie to potem jest kwas.

pawel253

Posty: 14

 
Najlepiej to poszukać polis przez rankingi internetowe. Jest trochę porównywarek które takie zestawienia od iluś tam towarzystw ubezpieczeniowych przesyłają. Wczoraj robiłem sobie podliczenie składek przez najtaniejuagenta.pl i szybko to poszło, nie musiałem ślęczeć na stronie nie wiadomo jak długo.

Madzia

Posty: 11

 
Tanio nie jest ogólnie mówiąc, jasne że opłaca się porównywać ale tak czy siak to jednak te stawki ostatnio poszybowały w górę i to w każdym towarzystwie tak samo. Nie mam pojecia skąd taki trend się wziął, może mnie ktoś lepiej zorientowany oświeci?

Mr Frog

Posty: 12

 
Hej, teraz dość mało płacę składek ale to też nie wzięło się z dnia na dzień, jeżdżę już 10 rok bez jakiś stłuczek, otarć, mandatów, samochód garażuję, więc i składki mam niskie wyliczone.

Michałek

Posty: 24

 
Najlepiej to mieć jakiegoś zaufanego agenta, doradcę ubezpieczeniowego itp. Mi swego czasu podpowiadał brat, kiedy jeszcze zajmował się polisami bo już kilka lat temu zmienił branżę i teraz bardziej nieruchomości, kredyty, w tym siedzi dobrze.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

23-Obert

Posty: 17

 
Był taki czas że sprzedawałem ubezpieczenia to naprawdę sporo osób decydowało się na AC jednak. Teraz ludzie mają lepsze samochody, to już nie te czasy że po polskich drogach jeździły głównie Maluszki i Polonezy. Teraz już rzadko można spotkać coś byle jakiego, starego itp.

23_olimp

Posty: 11

 
Jak się ma auto to zawsze się szuka jakiś oszczędności. Każdy samochód jaki by nie był to zawsze skarbonka, więc jeśli można chociaż na polisach zaoszczędzić to zawsze jestem otwarty na jakieś propozycje i pomysły w tym temacie ;>

Laleczka

Posty: 9

 
Kiedyś korzystałem z jakiejś porównywarki ale teraz sobie nie przypomnę jaka to była strona dokładnie. W każdym razie wyszło dobrze, udało się kupić OC/AC za nieduże pieniądze zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile mój brat płaci.

ania999

Posty: 11