kalkulator ac

kalkulator ac

Potrzebuję pomocy w dobraniu sobie OC/AC, jakieś podpowiedzi ze strony bardziej doświadczonych kierowców? To będzie moje pierwsze ubezpieczanie auta więc zupełnie nie wiem jak temat ugryźć żeby nie żałować przy płaceniu.

gregcie@

Posty: 6

 
Moi rodzice wiem że płacą stosunkowo niedużo za swoją polisę, ale oni samochód mają już chyba z 40 lat, jeżdżą raczej spokojnie, raz chyba mieli drobną kolizję i to tyle.

Aleksisss

Posty: 4

 
Jest całkiem sporo róznych kalkulatorów OC AC i porównywarek. Mi się sprawdził serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl. Dobrze opisane, przejrzysty, wszystko ładnie widać, wiadomo jaka firma ile bierze, nie trzeba się po pięć razy zastanawiać co i jak.

Gabat

Posty: 6

 
Można by się spodziewać że skoro firm które sprzedają polisy jest tak dużo to ceny będą fajne niskie. A jest zupełnie inaczej. Why?! ;-)

Mr Frog

Posty: 14

 
Ceny OC to jest delikatnie mówiąc przesada. Nie wiem na jakiej zasadzie składki są aż tak wysokie? Ktoś będzie w stanie mi to wytłumaczyć w prostych żołnierskich słowach?

Zdzichu 

Posty: 6

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

Czarek

Posty: 9

 
Utrzymanie samochodu rzeczywiście w dzisiejszych czasach kosztuje sporo. Już samo kupienie wozu to drobny wydatek, można za 4 koła kupić naprawdę sensowne auto. Ale potem te polisy, mechanik, paliwo, to potrafi nadwyrężyć budżet.

Gumis

Posty: 8