firma transportowa

firma transportowa

Potrzebuje do transportu drobnicy z Hiszpani jakieś firmy, która będzie w stanie sobie z tym sprawnie poradzić. Jak możecie jakąś firmę polecić, która gwarantuje sprawną obsługę i ma odpowiednią flotę pojazdów to dajcie znać co warto wybierać.

Fotnik2

Posty: 2

 
Większość polskich firm transportowych rozwija flotę i transporty międzynarodowe więc jak pod tym kątem będziesz szukał to wydaje mi się, że na spokojnie znajdziesz dla siebie firmę, która będzie mogła się takim transportem zająć.

Grażynk222

Posty: 2

 
Transportami z Hiszpani zajmuje się na Pomorzu Daf-Trans - www.daf-trans.pl. Obsługa zarówno pełnych ładunków jak i drobnicy, mają swoje magazyny, gdzie gromadzą ładunki różnych firma z różnych regionów i potem transport do Polski.

untelekt

Posty: 2

 
Faktycznie warto będzie szukać kogoś kto typowo specjalizuje się w transportach niebezpiecznych materiałów i ma na tym polu doświadczenie a jednocześnie przygotowaną flotę i grono pracowników, którzy będą mieli uprawnienia do transportu ADR.

Laleczka

Posty: 12

 
Szukaj firmy w okolicy działalności, w ten sposób łatwiej będzie zorganizować sobie obsługę transportu i nie będzie potem problemów z dotarciem do miejsca docelowego.

DobreSlowo

Posty: 2

 
Zobacz sobie firmy transportowe, które typowo działają na międzynarodowym transporcie i mają na tym polu doświadczenie, to ułatwi wybór usługodawcy, więc warto o tym pamiętać.

Hymnny4

Posty: 7