strony internetowe w Łodzi, dobra firma ?

strony internetowe w Łodzi, dobra firma ?

Myślicie, iż opłaca się próbować we własnym zakresie wykonać stronę internetową? Wiele czasu trzeba będzie na to poświęcić?

maniek

Posty: 1

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem niesłychanie zaspokojony z końcowych efektów.

Wraczki333

Posty: 6

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił wiele. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do której firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

BMGMIREK

Posty: 25

 
Im lepszą chcemy mieć stronę internetową tym trudniej będzie ją zrobić, dlatego lepiej oddać to zadanie komuś, kto zajmuje się takim projektowaniem, na co dzień.

Andzia

Posty: 20

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, wobec tego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

serum5

Posty: 16

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Różyczka

Posty: 3

 
Korzystałem z różnych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowy. Zanim się wybierze kogokolwiek to nie sprawdzamy jedynie cen, a projekty, jakie wcześniej wykonali. Wtedy wiemy, na co taka firma może sobie pozwolić.

Kruk

Posty: 10

 
W teorii wydaje się, że zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, że to wcale proste nie jest i trzeba mieć dużo wiedzy. Do tego potrzebujemy jeszcze bardzo dużo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Mikusińska

Posty: 4

 
Dzisiaj każdy liczy sobie czas. Stworzenie prostej strony było dobre dziesięć lat temu. Dzisiaj, jeśli chcemy, aby taka strona była przez ludzi odwiedzana to nie pozostaje nam nic innego jak postawić na wysoką, jakość. Tylko, że aby powstała taka strona to niestety, ale trzeba będzie mieć wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie.

Sis45

Posty: 3

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, ale dziś szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale sporo nie kosztuje, wobec tego trzeba będzie przeliczyć, co nam się bardziej opłaca. Wtedy wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

namok

Posty: 5