Przegrywanie vhs, Gdańsk

Przegrywanie vhs, Gdańsk

Dzień dobry. Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd? Czy to w ogóle dobry pomysł. Czy taki film będzie dobrej jakości jeśli się mu zmieni rodzaj zapisu?

Michałek

Posty: 24

 
Hej. W życiu na każdym kroku ryzykujemy. Ale w przypadku takich przygrywań ryzyko jest nikłe, ponieważ robi się to na dobrym sprzęcie i przegrywanie w końcu powierzysz prawdziwym fachowcom.

bymbym23

Posty: 19

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

fertuś45

Posty: 25

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Deltabox84

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata uprzednio filmom to niezwykle dobry pomysł. Nie wiem jedynie czy jest szansa odtworzenia każdego takiego filmu bowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień aktualny to już przeżytek.

Admin

Posty: 26

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i zatem jeszcze tak do końca nie umiem się tu znaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu naprawdę solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

Radziu

Posty: 17

 
Cześć. Chyba na dobre forum trafiłem bo właśnie ma problem ze starym nagranym filmem. Potrzebuje go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bo myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

Sarenka

Posty: 23

 
Witam.

Może ja wam pomogę, sama byłam w kropce jak szukałam takiej firmy, niemniej jednak na szczęście przeszukując Internet trafiłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i można powiedzieć iż problem mi się sam szybko rozwiązał. Może komuś jeszcze ten link pomoże.

Ja polecam.

donbagino

Posty: 27

 
Witam.

Dzięki niezmiernie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Buła

Posty: 21