Obsługa jachtów motorowych w Gdańsku, sprawdzona firma

Obsługa jachtów motorowych w Gdańsku, sprawdzona firma

Cześć, co myślicie o ofercie Aqua Line Service w zakresie wynajęcia jachtów. Czy faktycznie oferta jest godna uwagi na wakacje? Chciałbym zorganizować się ze znajomymi.

Proszę was o merytoryczne komentarze na temat tej działalności.

Boss

Posty: 22

 
Najlepszą imprezę integracyjną na jakiej byłem organizowała firma Aqua Line Service. Ich jacht motorowy jest warty naprawdę ogromne pieniądze i to widać po wejściu na pokład (jakość lepsza niż w hotelu 5 gwiazdek moim zdaniem). Uprawialiśmy narciarstwo wodne, kto chciał, to się opalał. Szef pływał pontonem. Niektórzy moi znajomi nawet na kurs sternika się w tej firmie później zapisali :)

POGROMCA_KELT

Posty: 22

 
Fajnie jest zrobić samodzielnie uprawnienia do obsługi jachtów motorowych. Rewelacyjne zarobki w sezonie.

seniorit5

Posty: 20

 
Mi się najbardziej czarter jachtów podobał nad morzem, chociaż i Mazury jakością nie odstają, aż tak bardzo, chociaż trochę mniej tam krajobrazów.

Oct714

Posty: 26

 
Zazwyczaj nie ma problemu, aby firma wynajmująca jacht dowiozła go w dowolne miejsce. To znacznie rozszerza potencjał tych usług.

Gosienka54

Posty: 23

 
Nie polecam pływać jachtem tylko, ale od razu zaplanować różne zabawy wodne. Wtedy wychodzą najlepsze wspomnienia.

cfaniok6

Posty: 22

 
Fajne jest połączenie rejsu turystycznego ze szkoleniem obsługi jachtu motorowego. Przynajmniej człowiek się czegoś nauczy :)

karamba1995

Posty: 32

 
Obsługa jachtu to jedna z najlepszych form integracji. Ludzie muszą poradzić sobie na dość małej przestrzeni. Akurat w mojej firmie takie zabawy się mocno sprawdziły. Poza tym grupowe wynajęcie jachtu kosztuje zazwyczaj śmieszne pieniądze. Wystarczy poszukać czarteru z opcją negocjacji cen, lekko poza sezonem.

czesiek45

Posty: 25

 
Dla grup są zawsze zniżki. Firmy też mają preferencyjne warunki wynajęcia jachtów. Większość takich działalności chętnie zejdzie z ceny, aby dodatkowo się zareklamować w świecie biznesu.

ChosenOne

Posty: 24

 
Pamiętaj, żeby zamówić do jachtu catering. Mam wrażenie, że sporty wodne mocno pobudzają głód :)

Ciapek

Posty: 25