Gdzie w Warszawie kupię woblery?

Gdzie w Warszawie kupię woblery?

Dzień dobry.
Kolega robi woblery rękodzieła. Proponuję mu ich sprzedaż, co o tym myślicie, wy fachowcy od tych spraw.

Czy mają szanse się sprzedać?

Fanatyk

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o sklep wędkarski w Warszawie to jest kilka godnych polecenia. Tym bardziej, że nie mają wygórowanych cen, wciąż są jakieś nowości. Jest w nich spory asortyment z odzieży, akcesoria itp. Skontaktuj się ze mną na pw. Udzielę ci bliższych informacji.

Czekam.

Motospec

Posty: 26

 
Bez wątpienia możesz koledze sprawić prezent w postaci jakichś woblerów.

Możesz też wykonać bezpieczny podarunek typu pudełko wędkarskie, nożyk, latarka. Szeroki asortyment mają na http://e-garbus.pl/przynety/woblery.html. Coś tam na pewno znajdziesz. Chodzi przecież o gest.

Iwona3

Posty: 22

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

lukasabat

Posty: 25

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

olimber

Posty: 15

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, ale nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

Malinka Moja

Posty: 23