czarter jachtów Swinoujscie, poszukuję

czarter jachtów Swinoujscie, poszukuję

Wiecie może, kto oferuje czarter jachtów Szczecin? Zależy mi na rejsach 14 - dniowych. Może znacie firmę, która ma odpowiednie ceny i dobrze wyposażone jachty?

Ventooo1

Posty: 1

 
Czarter jachtów Szczecin możesz wynająć z tej firmy http://www.czartery-polska.pl. Mają jachty bardzo dobrze wyposażone, ceny też nie są duże. Korzystaliśmy z tej firmy w wakacje i byliśmy bardzo zadowoleni. My korzystaliśmy z jachtów w lipcu.

Hihi_WWW

Posty: 26

 
Musisz spróbować czarter Bałtyk. Przeżycia na jachcie są niesamowite. Teraz co roku wynajmujemy jacht na wakację, są to niezapomniane chwile.

OliToli56

Posty: 7

 
Na wakacjach warto skorzystać z czarter jachtów Szczecin. Dobrze jest znaleźć firmę, która oferuje najnowsze jachty i w pełni wyposażone. Takich firm jest wiele, dlatego warto czytać opinie w internecie.

Marko

Posty: 8

 
Możecie odnaleźć sobie czarter Świnoujście. Jest to doskonały początek trasy. Można udać się w bardzo fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są bardzo dobrze wyposażone. Należałoby jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

Wojciech24

Posty: 4

 
Możecie znaleźć sobie czarter Świnoujście. Jest to znakomity początek trasy. Można udać się w bardzo fajny rejs i poznać wszystkie najpiękniejsze miejsca Bałtyku. W zależności od firm, jachty są bardzo dobrze wyposażone. Warto jest skorzystać z czarteru na wakacjach.

89ostry89

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że czarter jachtów Bałtyk bardzo się opłaca. Niskie są ceny, a jachty są w pełni wyposażone. Jeśli nie chcecie pływać kilka dni, możecie wynająć jacht na jeden dzień.

joasia

Posty: 3