kuchnie na wymiar Katowice, oferty

kuchnie na wymiar Katowice, oferty

Jaka meble pasują do kuchni w drewnianym starym domu? Polecicie mi jakiś ciekawy projekt takiej kuchni?

Marko

Posty: 2

 
Jeżeli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, która się na tym zna niesłychanie dobrze i wykona kompleksowe usługi.

mateo29

Posty: 9

 
Meble są ogólnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i oczywiście montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest trudne.

benia32

Posty: 13

 
Mam bardzo małą kuchnie i firma wykonała mi wszystkie meble na wymiar. Jestem bardzo zadowolony. Kuchnią nie jest zagracona, ale jednocześnie jest funkcjonalna.. Nie wiedziałem, że można tak super to wszystko skomponować. Polecam takie rozwiązanie, bo naprawdę sami tego nigdy byście nie zrobili.

fuey

Posty: 7

 
U mnie tylko kuchnia na wymiar wchodzi w grę, bo mam mała kuchnie i to jeszcze o dziwnym kształcie. Nawet firma, która przyjechała się tym zajmować miała spore problemy, ale dali radę.

piet

Posty: 6

 
Za swoją kuchnie do starego domu zapłaciłem sporo, bo wybrałem drewno. Nie wchodziła w grę płyta i jakieś nowoczesne rozwiania jak połysk. Dbam o to żeby wszystko było bardzo dobrze dopasowane i zawsze mi się to udaje. Moja kuchnia to moja wizytówka, dlatego ma duże znaczenie jej wygląd.

eloop

Posty: 6

 
Według mnie szkoda brać się za to samorzutnie. Zamów kuchnie na wymiar i masz problem z głowy. Pracy jest niesłychanie mnóstwo, ktoś musi dociąć płyty, zrobić otwory. Sam tego przecież nie zrobisz, albowiem trzeba mieć sprzęt.

Antekkk

Posty: 2

 
Robiłem sam kuchnie i wyszło mi o sporo taniej. Mam troszkę wiedzy i sprzętu, wobec tego mogłem sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nigdy tego nie robił to lepiej dać sobie spokój. Zakupicie materiały i je zniszczycie. Wiem, bowiem znajomy już tak raz przekombinował.

Julian

Posty: 7

 
Mam stare meble także nic nie doradzę. Pamiętają jeszcze poprzednią epokę, ale źle nie wyglądają. Estetą zresztą nie jestem, dlatego nie przykładam do tego zbyt dużej uwagi.

Julian

Posty: 11