Meble kuchenne na wymiar - Warszawa

Meble kuchenne na wymiar - Warszawa

Witajcie serdecznie. Mam problem ze znalezieniem firmy, która przygotowałaby mi projekt mebli kuchennych na wymiar i takie meble stworzyła. Korzystaliście może z takiej obsługi jakoś ostatnio? Jaką firmę doradzacie, a kogo odradzacie?

wrrraak22

Posty: 11

 
Teraz tak naprawdę kupienie mebli na zamówienie, na indywidualny projekt nie jest takie drogie jak niektórzy mogą myśleć. Wiele firm w ogóle sam projekt robi za free, więc pozostaje doliczenie materiałów i robocizny.

cicusss

Posty: 15

 
Bardzo lubię te nowoczesne aranżacje kuchenne, jakie teraz projektanci robią. Chętnie bym takie meble zamówiła gdzieś do siebie, tylko finansowo póki co nie za bardzo jestem wydolna. Można takie meble na zamówienie wziąć na raty??

Marioleczka

Posty: 22

 
Trafić na dobrego projektanta nie jest tak znowu łatwo. Ja mam dość przykre doświadczenia z jedną firmą, gdzie w zasadzie przy projekcie w ogóle nie brali pod uwagę tego co ja chcę, tylko próbowali narzucić mi swoje pomysły i koncepcje. Szybko się współpraca zakończyła.

Pietiap

Posty: 19

 
Ładne meble do kuchni zaprojektowała i wyprodukowała mi pod wymiar firma Kulenty z Gąsior (kulenty.pl). Samo projektowanie jest bezpłatne, bez jakichkolwiek zobowiązań. Mają jakiś dobry system komputerowy do wizualizacji, także można się w najmniejszych szczegółach zapoznać z przyszłym wyglądem pomieszczenia już z meblami. To pozwala na świadome zakupy, a nie kupowanie kota w worku.

E-GOista

Posty: 18

 
Dużo teraz można znaleźć firmy robiących bardzo solidne meble z MDF, fornirów, frontów drewnianych...także jest z czego wybierać. Mi się w każdym razie jak na razie wymiana mebli nie szykuje w domu.

Marko

Posty: 23

 
Ja to jestem wielką fanką mebli na wymiar. Zupełnie inna jakość, a do tego wyższa estetyka niż w przypadku mebli, które w tych dużych markowych salonach sprzedaży zalegają.

czertows

Posty: 23

 
Nic mi do głowy nie przychodzi jeśli chodzi o producentów takich mebli. Wiem, że mój brat będzie jakoś niedługo wymieniał całą kuchnię, to może on już mniej więcej ogarniał temat i szukał kogoś...popytam.

GGregbard

Posty: 20

 
Ciekaw jestem ile będzie mnie kosztować taki projekt mebli na wymiar wraz z montażem, transportem...Ktoś może się orientuje w stawkach jakie mają warszawskie firmy?

hihi45hihi

Posty: 7

 
Mój mąż jest stolarzem, ma swój mały zakład i praktycznie nam całe mieszkanie w meble wyposażył. Taki mąż do skarb ;) Klasyczna złota rączka i do tego z kreatywnym, bardzo pomysłowym podejściem.

ChosenOne

Posty: 24