meble biurowe, gdzie szukać?

meble biurowe, gdzie szukać?

Jestem w kropce :( Nie wiem, jakie meble biurowe wybrać. Może pomożecie odszukać coś ze średniej półki cenowej.

Kolekcjoner

Posty: 4

 
Nie praktykuję czytania blogów. Wchodzę do sklepu i pytam. Teraz jest dużo szanse, nawet przez Internet można zamówić dobre, trwałe meble do gabinetu.

Marioleczka

Posty: 13

 
Odkąd odczułem niemal na własnej skórze, czym jest jakość marketowa mebli biurowych, nie robię takich zakupów. Teraz zamówiłem meble u producenta i rzeczywiście jest ogromna różnica w wykonaniu, no i przede wszystkim w materiale. Polecam :)

dzejs

Posty: 10

 
O takie właśnie mi chodzi. Nie mam zamiaru zakupić mebli do open space dla pracowników, którzy nie będą zadowoleni. Właśnie dlatego odezwałem się na forum w sprawie pomocy.

Black_Riot

Posty: 9

 
Nie chodzi mi o meble na wymiar. Konieczne mi są nowe meble do gabinetu, albowiem te są już bardzo stare, a nie chcę odstraszać klientów :) Chciałbym zamówić coś sprawdzonego, albowiem kupowanie mebli to nie moja bajka.

gargulek

Posty: 17

 
Widzę, że temat mebli biurowych jest nadal aktualny. Podsyłam link do firmy, która zapewnia meble wraz z montażem i która w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdziła, meble też http://www.systemmeble.pl/www/meble_gabinetowe/#_

xacax

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o meble biurowe to zdania są podzielone, podobnie jak budżety firm. Jedne wolą droższe meble na naprawdę dużo lat, inne coś tańszego na rok, góra dwa lata. Ja wolę dopłacić i zagwarantować sobie komfort w pracy.

gruszk34

Posty: 7

 
Nie praktykuję czytania blogów. Wchodzę do sklepu i pytam. Teraz jest sporo możliwości, nawet przez Internet można zamówić dobre, trwałe meble do gabinetu.

Dzidzia

Posty: 7