kuchnie na wymiar katowice, opinie

kuchnie na wymiar katowice, opinie

Chciałabym u siebie w domu zrobić kuchnie na wymiar. Jednak nie znam żadnej firmy, jaka mogłaby dla mnie wykonać meble. Może znacie kogoś profesjonalnego?

mniszko

Posty: 3

 
Cześć, my rok temu wykonywaliśmy kuchnie na wymiar. Robiła nam to firma z Katowic i jesteśmy niezwykle zadowoleni. Z którego miasta jesteś?

Wariat

Posty: 24

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko niezwykle ładnie wygląda i się komponuje. Niezwykle mam bezproblemowy dostęp do tych urządzeń.

warter88

Posty: 16

 
Powiem Ci, iż bardzo dobrze robisz. My 3 lata temu robiliśmy remont i w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję iż będziemy robić kuchnie na wymiar w Katowicach. Blaty są na idealnej wysokości, mam szafki i szuflady dopasowane do moich potrzeb. Jestem bardzo zadowolona.

DobreSlowo

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar w Katowicach, to mogę polecić Ci jedną firmę https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Moja kuchnia była bardzo mała, ciężko byłoby mi znaleźć jakiekolwiek gotowe szafki, oni pomogli rozwiązać mój problem.

Miklasz

Posty: 22

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

miloKROSS

Posty: 20

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

ilor45

Posty: 15