nowoczesne kuchnie na wymiar szczecin, gdzie warto ?

nowoczesne kuchnie na wymiar szczecin, gdzie warto ?

Z góry dziękuję za wsparcie przy szukaniu profesjonalnego projektanta wnętrz. Zależy mi na meblach kuchennych na wymiar w Szczecinie.

BMGMIREK

Posty: 4

 
Indywidualny projekt kuchni zamówiliśmy wraz z realizacją w firmie ze Szczecina https://conceptforhome.pl/projekty-wnętrz. Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Co do finalnego efektu nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Julian

Posty: 11

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, jakie będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się odnaleźć w Szczecinie sprawdzone studio, jakie spełniło oczekiwania :D

Marioleczka

Posty: 15

 
Dla mnie najważniejszy jest nie tylko sam projekt, ale realizacja. Znajomy niestety nie miał szczęścia co do wykonawców. Teraz wiem, że trzeba owszem szukać wśród cenionych projektantów, ale też znaleźć firmę, która oprócz indywidualnego projektu kuchni będzie nadzorować prace. Znacie jakieś konkretne oferty ze Szczecina?

włodek

Posty: 9

 
Nie ukrywam, że taka kuchnia też jest moim marzeniem. Mam jednakże obawy co do budżetu. Może najpierw zlecimy sam projekt mebli kuchennych. A później poszukamy w Szczecinie wykonawcy.

labuh

Posty: 3

 
Ja też należę do ludzi, które lubią mieć swój udział w aranżowaniu domu. Nareszcie doczekałam się swojego, więc tym bardziej miło jest takie gniazdko urządzać. Widziałam już całkiem sporo ciekawych propozycji dotyczących nowoczesnych kuchni na wymiar w Szczecinie.

@_yyy111

Posty: 9

 
Ja też należę do osób, które lubią mieć swój udział w aranżowaniu domu. Nareszcie doczekałam się swojego, więc tym bardziej miło jest takie gniazdko urządzać. Widziałam już całkiem sporo ciekawych ofert dotyczących nowoczesnych kuchni na wymiar w Szczecinie.

andrew66

Posty: 9

 
Meble na kuchenne w zabudowie to moje marzenie. Na razie budżet jest za bardzo ograniczony, żeby nawet wziąć jakiś kredyt, ale bliżej lata, będzie lepiej. Nie ukrywam, że już teraz szukamy czegoś pomału w Szczecinie. Nie lubimy działać na ostatnią chwilę, a pewnie w tej branży też nie jest łatwo z terminami. Orientujecie się?

johncena67

Posty: 14

 
Kuchnia na wymiar uratowała nam życie. Wiecie, nawet odnalazłam w niej miejsce do pracy przy komputerze, a uprzednio nie było mowy, żeby dwie osoby przygotowywały posiłek, albowiem się wchodziło jeden na drugiego. W Szczecinie jest mnóstwo interesujących ofert również pod kątem ceny.

wisła1905

Posty: 10