rehabilitacja po endoprotezoplastyce, poszukuję !!

rehabilitacja po endoprotezoplastyce, poszukuję !!

Witam. Jakimi kryteriami powinienem kierować się, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowi fizjoterapeuta w Trójmieście? Napiszcie na podstawie własnych doświadczeń :)))

sebastian90

Posty: 8

 
Nie ukrywam, że dobry masażysta w Gdańsku trafił mi się dopiero wówczas, gdy skorzystałam z usług kilku przedstawicieli tej profesji. Teraz pozostaję jemu wierna :)))

gregcie@

Posty: 19

 
Moim zdaniem niezmiernie wiele zaangażowania żąda rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Alaneq

Posty: 15

 
Jestem świadoma tego, jak mnóstwo zaangażowania żąda rehabilitacja po endoprotezoplastyce, lecz jestem gotowa podjąć się tego wyzwania na 100%. Mam nadzieję, iż wkrótce będę mogła pochwalić się pozytywnymi efektami przeprowadzanej rehabilitacji :)

namok

Posty: 13

 
Niedawno potrzebny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, że rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

Julian

Posty: 15

 
To masażysta w Gdańsku, który bez cienia wątpliwości sprosta Waszym oczekiwaniom: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Regularnie korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolona.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że znalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo trudne zadanie.

Boss

Posty: 14

 
Moim zdaniem bardzo wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Gucio

Posty: 9

 
Mam namiary na co najmniej kilku fachowców, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

opanik44

Posty: 14

 
Mi potrzebny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, ponieważ właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

Wacław

Posty: 7