Poszukuję dobrego oświetlenia led, montaż ??

Poszukuję dobrego oświetlenia led, montaż ??

Hej. Na jaki wydatek powinienem przygotować się, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostają rozety dekoracyjne? Liczę, że uzyskam od Was praktyczne porady w tym zakresie.

guru67

Posty: 6

 
W przeszłości wydawało mi się, że abażur na suficie mógłby okazać się chybionym pomysłem. Dopiero niedawno zobaczyłem, w jaki sposób prezentuje się u znajomych i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Kiedyś także zastosuję takie rozwiązanie...

doprzodu67

Posty: 8

 
Zaobserwowałem, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy sie abażur. Dostrzegają to także firmy, które specjalizują się w wykończeniu wnętrz.

Boss

Posty: 22

 
Wysokiej jakości rozety dekoracyjne posiada w ofercie ta firma: http://www.rozety.net.pl. Korzystałem z jej usług i nie rozczarowałem się. Myślę, ze w Waszym przypadku winno być podobnie. Wkrótce postaram się podzielić swoimi dodatkowymi spostrzeżeniami na ten temat.

kikiriki2k

Posty: 14

 
Dziwię się, że poniektórzy obawiają się wykonać w mieszkaniu sufit podwieszany. Przecież takowy daje Wam ogromne możliwości m.in. w zakresie oświetlenia.

labuh

Posty: 11

 
Myślałem, ze abażur dawno wyszedł z mody. Tymczasem trendy w zakresie wykończenia oraz dekoracji wnętrz potrafią zaskakiwać. Mam nadzieję, iż ktoś z Was wrzuci zdjęcie, jak prezentuje się mieszkanie bądź dom z abażurem na suficie :-)

bruklin187

Posty: 7

 
Moim zdaniem kluczowe znaczenie ma to, aby Wasz sufit podwieszany został stosownie wykonany. Dzięki temu nie będą się pojawiały jakiekolwiek problemy w przyszłości. Ponadto macie szansa poprowadzenia dodatkowych kabli właśnie nad sufitem, które będą absolutnie niewidoczne. Polecam takie rozwiązanie.

czeski

Posty: 14

 
Moim zdaniem bardzo dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, że stanowi on bardzo interesujący element ozdobny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

090913123

Posty: 7