warsztaty z szycia dla przedszkolaków, oferta

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, oferta

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

Dobruśw90

Posty: 3

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

gregcie@

Posty: 24

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale na nieszczęście nie wychodziły mi piękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

AGDDDy1

Posty: 7

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Booss23

Posty: 5

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na warsztaty z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest bardzo zadowolony z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje różne maskotki.

wezusz

Posty: 10

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

propek1

Posty: 13

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na zakłady z szycia dla przedszkola. Mnóstwo ludzi właśnie zapisało własne dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Yuri20

Posty: 11

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są faktycznie świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest niezmiernie zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują swoje pomysły i szyją co chcą. A to jest niezmiernie ważne.

Grubas

Posty: 32

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

TVNbox

Posty: 4