sprawdzanie numerów telefonów z UK, który serwis ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, który serwis ?

Czy to prawda, że jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie niezwykle mnóstwo pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

100%UP

Posty: 4

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Julian

Posty: 12

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo w wielu przypadkach.

bodzik155

Posty: 35

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, iż pozyska za to srogą karę są naprawdę niezmiernie duże.

Dzidzia

Posty: 3

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj odnajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

Intro_69

Posty: 3

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie radujemy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można zbadać numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Schwalbaa

Posty: 11