wycena przedsiębiorstwa, zna ktoś ?

wycena przedsiębiorstwa, zna ktoś ?

Jeżeli wiecie gdzie mieści się biuro aktuarialne, które zajmuje się szeroką pojętą wyceną firm to dajcie mi znać.

dominikaa

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać firmę, która ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam potrzebna? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

alidomas

Posty: 15

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za bardzo jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Wraczki333

Posty: 3

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa zrobić samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

alus

Posty: 6

 
Wybór odpowiedniego biura, które zajmuje się wycenami jest bardzo ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo niestety, ale źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie wykonać.

lukasabat

Posty: 24

 
Wycenę zamawia się na różne potrzeby. Można mieć kłopoty z prawem, można ogłaszać upadłość, lecz można również uczestniczyć w fuzji czy sprzedawać firmę. W każdym z tych przypadków specjaliści od wyceny będą w stanie nam pomóc. Niezwykle rzetelnie i profesjonalnie przygotowują się do tego ciężkiego zadania.

guster

Posty: 6

 
Mnie wycenę aktuarialną wykonało to biuro https://attuario.pl i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli profesjonalnie.

Damiano

Posty: 3

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i faktycznie niezmiernie rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, niemniej jednak najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod spostrzeżenie, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

mattoid1973

Posty: 3

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i naprawdę bardzo rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

werwer

Posty: 8