Klub Bilardowy

Klub Bilardowy

Dobry dzień! Potrzebowałbym dobrego miejsca do zorganizowania imprezy firmowej. Nie ukrywam, że towarzystwo będzie raczej męskie, więc pod tym kątem szukam lokalu. Podpowiecie ciekawe miejsca w stolicy?

neimar10

Posty: 13

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

zbychuuu

Posty: 21

 
Kumpel mi opowiadał o dobrym klubie bilardowym gdzieś na Służewcu, ale szczegółów nie pamiętam. Mamy się tam wybrać w przyszły weekend to napiszę jak było itp.

Robuś

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o Warszawskie kluby bilardowe to się słabo orientuję. Ostatnio więcej czasu spędzam w Krk i tam rzeczywiście w ostatnim czasie kilka wartych uwagi miejscówek tego typu otworzyli.

sandra55

Posty: 16

 
Mnie to ostatnio żona zaskoczyła, bo się okazało, że sobie nieźle radzi w bilarda. Byliśmy ze znajomymi w klubie na Nowym Świecie i akurat był wolny stół to trochę popykaliśmy i żonka dawała radę.

cerbus34

Posty: 35

 
Najbardziej lubię w bilardzie, że trzeba się sporo nagłówkować. Taktyka jest wcale nie mniej ważna niż umiejętności. Inna sprawa, to odporność psychiczna. Czasami proste zagranie jak się jest pod presją okazuje się najtrudniejsze.

wigry00

Posty: 15

 
Jakbym tylko miał trochę więcej czasu wolnego to bym też z ekipą gdzieś wyszedł na darta czy bilard chociażby. Ale ostatnio w związku z urodzeniem córeczki to cierpię na deficyt wolnego, a doba jest dla mnie za krótka. Takie uroki bycia tatą.

Modniś

Posty: 15

 
Kiedyś to dość często chodziliśmy z ekipą na bilard do klubu na Marymoncie, ale nie wiem czy to jeszcze w ogóle funkcjonuje. Mieli ze 3 stoły, z czego jeden był ze zdartą podszewką, ale miejsce miało klimat.

reavan

Posty: 32

 
Jeśli chodzi o szkolenia bilardowe to polecam House of Pool (houseofpool.pl). Można się tutaj wyszkolić pod fachowym okiem prawdziwych mistrzów tej dyscypliny. Sam klub został założony przez czołowych polskich zawodników.

Ania

Posty: 28

 
W centrum trochę takich eleganckich klubów z bilardem powstało w ostatnich latach. Jest z czego wybierać i z tego co ja się orientuję to cenowo raczej wszędzie jest podobnie. Nie liczę podrzędnych barów, z jakimś leciwym stołem, bo tam to na pewno dużo taniej.

Tatusiek4

Posty: 8