Gdzie posłucham Sonique ?

Gdzie posłucham Sonique ?

Witam, szukam informacji czy Sonique wystąpi również u nas i poprowadzi koncert, na który od dawna mam ochotę pójść. A wy?

krugerPL

Posty: 15

 
Ciągle śledzę poczynania kochanej Sonique. Widać, że stale się rozwija i ma coraz większe grono zaprzyjaźnionych fanów. Mam do niej wielki szacunek, bo bardzo dużo dobrego zrobiła dla sceny klubowej. To dzięki niej dziś muzyka klubowa może cieszyć się uznaniem. Zapoczątkowała to, co dzieje się dalej. Kocham ją.

alibabuś45

Posty: 22

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to powoduje to we mnie dreszcze. Z emocji oczywiście. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż poszukuję wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

Asia

Posty: 26

 
Zakochany jestem w tym co na koncertach robi Sonique. Dawno jej nie oglądałem, ostatnio trafiłem na stronkę w necie i oniemiałem z wrażenia. Tak, jest najlepsza i poza tym piękna kobieta. Na takie imprezy to można chodzić.

Admin

Posty: 26

 
Ja znalazłam taką stronę z trasą koncertową Sonique http://www.sonique.pl i nie tylko. Jest aktualizowana i rzetelna. Także jak ma być w Polsce to tu z pewnością będzie informacja i możliwość zakupu biletów. Oj fajnie by było, gdyby do nas przyjechała.

pawel253

Posty: 15

 
Jak chcesz się dobrze pobawić, to tylko w rytm bitów Sonique. Światowa didżejka i wszystko co najlepsze być może przyjedzie do Polski w tym roku.

Yuri20

Posty: 20