Gdzie posłucham DJ Bobo ?

Gdzie posłucham DJ Bobo ?

W tym roku słyszałem, iż będzie mnóstwo fajnych koncertów, ma być też DJ Bobo.

Poszukuję gdzie mógłbym otrzymać bilety.

kikiriki2k

Posty: 15

 
Z tymi koncertami DJ Bobo jest różnie. Na niektórych jest w bardzo dobrej formie, a ostatnio oglądałem koncert, nie pamiętam skąd i wcale mi się nie podobał. Może to tylko moje odczucie, ale był jakiś nie swój.

Oct714

Posty: 16

 
Nigdy nie zapomnę tych koncertów DJ Bobo, które oglądało się kiedyś w telewizji. Nie miałam nigdy możliwości wyjechać na żaden z nich, ale teraz gdy będzie w Polsce, z pewnością się skuszę. Pozdrawiam wszystkich.

dominikaa

Posty: 25

 
Tu jest możliwość znalezienia informacji na temat koncertów DJ Bobo http://www.dj-bobo.pl.

Jak bilety są dostępne na koncert u nas w Polsce to właśnie tu można je bez problemu zakupić online. Osobiście kocham się w jego występach, byłam na dwóch i wiem, że jest pożądane byłoby w nich uczestniczyć.

andrew66

Posty: 16

 
Nawet nie myślałam, iż DJ Bobo będzie u nas w Polsce w tym roku. Bilety z pewnością już dawno się sprzedały. Mnie zawsze omijają fajne koncerty. Lecz wejdę na tę stronkę i poczytam. Kiedyś słuchałam Bobo, teraz już nie mam po prostu czasu na pewne rzeczy jak kiedyś.

lejdee

Posty: 16

 
Kocham DJ Bobo. To mój idol z lat młodzieńczych. Był okres kiedy nie śledziłam jego twórczości. Natomiast teraz nadrabiam zaległości. Pozdrawiam wszystkich fanów tego szalonego showmana.

Fanatyk

Posty: 36

 
Mnie podoba się każdy koncert DJ Bobo, który widziałam. Jestem jego fanką od lat, właściwie od dziecka. Szkoda tylko, że tak rzadko jest w Polsce. Na pewno nie gra koncertu jak nie jest w formie, nie może sobie na to pozwolić, by stracić wszystko to nad czym pracował tak długo i zdobywał taką jak ma teraz popularność.

zbychuuu

Posty: 22