Gdzie posłucham Boney M ?

Gdzie posłucham Boney M ?

Ciekawe czy latem będą w Sopocie jakieś fajne koncerty, czekam, żeby zobaczyć Boney M. Jak wiecie, czy będzie to dajcie znać.

23_olimp

Posty: 16

 
My już jesteśmy po nabyciu biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No niemniej jednak cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo osób i wszyscy doskonale się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

dubuś23

Posty: 14

 
Jesteśmy zachwyceni, że będzie koncert Boney M. Już mamy bilety. Kilka lat wstecz też byliśmy i nie żałujemy. Dzisiejszy skład już tak nie zadowala, ale muzyka jest ok. Kiedyś to były czasy.

Lalka

Posty: 29

 
Jak czytałam gdzieś na stronie Boney M lubi koncertować w naszym kraju. Ja też zawsze cieszę się na ich występy u nas. Kolejny koncert będzie z okazji andrzejek.

codePerformance

Posty: 26

 
Bardzo podoba mi się jak teraz grają Boney M. Wybieram się na ich koncert w listopadzie do Sopotu. Też zapraszam, zapewne będzie ekstra zabawa.

POGROMCA_KELT

Posty: 22

 
Kocham muzykę, jaką stworzyli i nadal tworzy Boney M. Widać, iż nie tylko mnie się podoba takie disco. Na ich koncertach zawsze jest niezwykle mnóstwo osób, nawet młodych.

cfaniok6

Posty: 22

 
A mnie całkiem podoba się nowy skład Boney M i nie narzekam na ich koncerty. Byli w tamtym roku w Polsce i tłumy publiczności po prostu szalały.

Wiadomo jak od początku z nimi było, teraz będą grać następny koncert http://www.boney-m.pl.

messio66

Posty: 11

 
Boney M był już w Polsce masę razy. Teraz koncertuje wszędzie. W zeszłym roku też był u nas. Podeszłam trochę sceptycznie do ich koncertu z racji składu, który zmienia się jak w kalejdoskopie. Ale bardzo miło mnie zaskoczyli. W sieci można poszukać jak teraz wygląda najnowszy skład i kiedy dokładnie będą ich koncerty u nas.

alitomm

Posty: 18