magia miłosna, warto ?

magia miłosna, warto ?

Witam. Co sądzicie o magii miłosnej? Czy ona faktycznie pomaga w tym, aby chłopak się we mnie zakochał?

opiter78

Posty: 6

 
Napisz koniecznie, bo moja sytuacja jest podobna do Twojej znajomej. Mnie też udało się powrócić do byłego. Uroki spętania miłosnego działają, tylko że mało ludzi temu wierzy.

xtigerx

Posty: 16

 
Korzystałam z odczynianie klątw, bo uroki rzucone na mnie nie pozwalały mi żyć normalnie. Nic mi się w życiu nie udawało. Czego sobie nie zaplanowałam, to się po prostu nie udawało. Dopiero wróżbita pomógł mi stanąć na nogi, a teraz to nawet mam już narzeczonego. Ludzie nie wierzą, bo myślą, że to bajki, a to prawda :)

namok

Posty: 15

 
A jak to wygląda od technicznej strony. Czy to od razu działa? Czy zawsze taki rytuał wygląda tak samo? Pomyślałem, że może dzięki magii miłosnej mógłbym odzyskać swoją dziewczynę. Napiszcie, proszę.

Klara323

Posty: 7

 
To świetne miejsce, w którym uzyskałam szybką pomoc http://www.ezopark.com. Wróżbita zajmuje się rzucaniem uroków. Jeśli chodzi o spętanie miłosne, to nie było lekko, ale teraz odetchnęłam z ulgą u boku mojego ukochanego.

pawelbin

Posty: 30

 
Najpierw zastanów się, czy na pewno ją kochasz, bo jak już skorzystasz z uroków, a dokładnie spętania miłosnego, to ona na pewno się w Tobie z powrotem zakocha i szkoda byłoby, gdybyś drugi raz ją zranił. Taka magia działa. Wiem z własnego doświadczenia :)

Sis45

Posty: 8

 
Odczynianie klątw to rozwiązanie, z którego skorzystałam dwa lata temu. Od tego czasu nie boję się uroków, a co więcej, jestem już nawet szczęśliwą mamą półrocznego synka. Moje życie zmieniło się nie do poznania. Polecam nie bać się i korzystać :)

maniek

Posty: 6