Atrakcje w Warszawie, dobra firma ?

Atrakcje w Warszawie, dobra firma ?

Znacie agencję, która oferuje imprezy 4x4 w Warszawie. Jak coś to dajcie znać, w grę wchodzi kwieceń/maj.

alibali

Posty: 12

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, jaka od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., lecz z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada właściwe doświadczenie.

andrew66

Posty: 13

 
Naprawdę mają niezmiernie dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, lecz jeśli chodzi o miejsca to są to rzeczywiście często nawet takie, o których nie mamy pojęcia, iż takie są :) Też polecam tę agencję, bowiem znamy ją od paru lat i korzystamy z zawsze wypasionej i fachowej oferty.

Januszek

Posty: 18

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem inaczej odbiera człowiek ludzi z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

lalunia333

Posty: 10

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby skorzystać z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednak mieć świadomość, że takie rzeczy są potrzebne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i wymagać.

Elllooo12

Posty: 12

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem w przeciwnym wypadku odbiera człowiek osób z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

Malinka Moja

Posty: 23

 
Rzeczywiście mają bardzo dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, ale jeśli chodzi o miejsca to są to naprawdę często nawet takie, o których nie mamy pojęcia, że takie są :) Też polecam tę agencję, bo znamy ją od kilku lat i korzystamy z zawsze wypasionej i profesjonalnej oferty.

propek1

Posty: 14

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby sięgnąć z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednakże mieć świadomość, iż takie rzeczy są konieczne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i wymagać.

Koko45

Posty: 11

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres fachowej multi agencji, która od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

Strzała

Posty: 13

 
Masa jest atrakcji w Zegrzu, a jak wybierzesz firmę zewnętrzną, która od a do z zajmie się całym programem tym lepiej będzie dla uczestników. Wiadomo, że sprzęt można wynająć itd., ale z doświadczenia polecam, gdy ktoś czuwa nad całą imprezą, ktoś kto posiada stosowne doświadczenie.

angola2

Posty: 16