naleśnikarnia katowice, polecicie ?

naleśnikarnia katowice, polecicie ?

Gdzie zdobędę najlepsze pierogi katowice? Zależy mi, aby smak był faktycznie szczególny. Może macie, jakąś restaurację do jakiej uwielbiacie chodzić właśnie na pierogi?

Wacław

Posty: 3

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, która jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i świetnie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

Miluśkooo34

Posty: 10

 
Słyszałem kiedyś, iż jest dobra naleśnikarnia katowice, jaka serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

Klakier

Posty: 9

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

CHatka-eKo

Posty: 10

 
Cześć, powiem wam, iż słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

pawel253

Posty: 9

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

marcinek

Posty: 18

 
Pizza katowice jest faktycznie niesłychanie dobra w jednym z lokali, lecz nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednakże jest to restauracja, która podaje dania bez używania mąki pszennej.

dominikaa

Posty: 25

 
Ja również zjadłabym najlepsze pierogi w katowicach. Myślę, iż jest sporo takich restauracji. Muszę spróbować pierogów z kilku lokali.

zachy

Posty: 22

 
Słyszałem kiedyś, że jest dobra naleśnikarnia katowice, która serwuje naleśniki bez mąki pszennej. Muszę się do niej wybrać i dam wam znać, czy się opłacało tam iść.

michał

Posty: 13

 
Pizza katowice powinna być wykonana ze zdrowych składników. Nie lubię, gdy na pizzy są położone przetworzone produkty. Ja stawiam bardziej na zdrowe składniki, chętnie skorzystam z propozycji, które zaproponowaliście.

Anielkka

Posty: 8